• SKO w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Cedyni

• Nasza szkoła od wielu lat bierze udział w programie SKO - Szkolnej Kasie Oszczędnościowej. Program ten ma na celu propagowanie oszczędzania wśród uczniów oraz uczenie ich odpowiedzialności za własne finanse.

Nasza szkoła współpracuje z Bankiem SB, który posiada oddział w Chojnie z filią w Cedyni. Dzieci z naszej szkoły regularnie wpłacają swoje oszczędności na książeczkę oszczędnościową, która jest prowadzona przez cały rok szkolny. Proces oszczędzania jest prowadzony pod czujnym okiem nauczycieli, którzy zachęcają uczniów do regularnych wpłat i dbania o swoje pieniądze.

Dzięki udziałowi w programie SKO, uczniowie naszej szkoły uczą się planowania swoich wydatków, oszczędzania na cel określony oraz zyskują świadomość znaczenia oszczędzania dla przyszłości. Program ten jest doskonałym narzędziem edukacyjnym, które pomaga rozwijać zdrowe nawyki finansowe już od najmłodszych lat.