• Kartka dla Seniora igłą malowana

• Uczniowie klasy 5a i klasy 5b na zajęciach techniki realizowali projekt pt. "Kartka dla Seniora". Uczniowie wykonali kartki świąteczne metodą haftu matematycznego. Kartki wraz z pięknymi życzeniami wielkanocnymi, zostały wysłane do mieszkańców Nadodrzańskiego Domu Seniora w Starej Rudnicy

• Podziękowania

• Społeczność  szkolna Zespołu Szkolno-Przedszkolnego otrzymała podziękowania z rąk Fundacji Dzieciom "Zdążyć z Pomocą" za przekazaną darowiznę na leczenie i rehabilitację Huberta Nosala z Mieszkowic.

Przypomnijmy. W połowie września ubiegłego roku zorganizowaliśmy zbiórkę pieniędzy na kosztowną operację i leczenie siedmioletniego Huberta z Mieszkowic. Chłopiec od urodzenia cierpi na dysplazję przynasadową  McKusicka i niskorosłość. Jedyny sposób, aby mu pomóc to skomplikowana operacja kości łokciowych i udowych w Paley European Institute w Warszawie.

Odzew był duży, bo i serca cedyńskich uczniów i przedszkolaków są wielkie i bardzo wrażliwe.

• Spotkanie z TAU

• W piątek 8 kwietnia br. w naszej szkole, gościliśmy wyjątkowego człowieka. Raper, producent muzyczny, beatboxer - TAU (Piotr Kowalczyk). TAU spotkał się z młodzieżą z klas: VI, VII, VIII i złożył piękne świadectwo działania i mocy Boga w swoim życiu. Na koniec był czas na pytania oraz wspólne zdjęcie.

Nowa galeria Spotkanie z TAU została dodana do albumu fotograficznego

• KONKURSU PLASTYCZNEGO „JAJO WIELKANOCNE”

• W marcu przedszkolaki z  Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Cedyni wzięli udział w przedszkolnym konkursie plastycznym pt. „JAJO WIELKANOCNE”. Celem konkursu było propagowanie folkloru i tradycji związanych ze Świętami Wielkanocnymi. Zadaniem uczestników było wykonanie pisanki wielkanocnej w formie przestrzennej. Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem wśród dzieci. Wszystkie prace wzbudziły zachwyt jurorów, a ich autorzy zasługują na wielkie uznanie i pochwałę. Dnia 04.04.2022 r. Komisja Konkursowa dokonała rozstrzygnięcia konkursu.

LAUREACI KONKURSU:

GRUPA 3- LATKI (ŻABKI)

• 1 miejsce- MAJA PŁUSZKA
            • 2 miejsce- AURELIA WAŁĘKA
            • 3 miejsce- OLEG KRAWIEC

GRUPA 4- LATKI (MISIE)

• 1 miejsce- AGATA MASZKOWSKA
            • 2 miejsce - MARCEL KLAG
            • 3 miejsce-OSKAR CZERWIŃSKI

GRUPA 5- LATKI (SŁONECZKA)

• 1 miejsce-  JULIA JARMOLUK
            • 2 miejsce- AMELIA RAJNERT
            • 3miejsce-  NELA KASZUBA

GRUPA 6- LATKI (ZERÓWKA)

• 1 miejsce- MICHAŁ TCHÓRZ
            • 2 miejsce- GNIEWOMIR FIDOS
            • 3 miejsce- ALAN TARNOWSKI

Laureaci konkursu otrzymali dyplomy i nagrody rzeczowe, a pozostali uczestnicy nagrody pocieszenia.

Gratulujemy!!!

Organizatorzy konkursu:  Ewelina Bystrowska i Iwona  Rączkowska.

Nowa galeria KONKURSU PLASTYCZNEGO „JAJO WIELKANOCNE” została dodana do albumu fotograficznego