• Serce dla zwierzaka

• Szanowni Przedszkolacy, Uczniowie i Nauczyciele

Z wielką wdzięcznością i radością pragniemy Wam podziękować za niezwykłe zaangażowanie i poświęcenie w całoroczną zbiórkę karmy dla zwierząt przebywających w cedyńskim azylu. Ta nieustanna determinacja i wrażliwość na potrzeby innych istot są naprawdę godne podziwu.

Przez cały ten rok byliście niezłomni w swoim dążeniu do pomocy potrzebującym zwierzętom. Wasze wysiłki doprowadziły do zebrania ogromnej ilości karmy, która ma bezpośredni wpływ na poprawę warunków życia tych bezbronnych stworzeń. Niesamowita hojność i empatia sprawiły, że mogliśmy zapewnić zwierzętom przebywającym w azylu nie tylko pełnowartościowe pożywienie, ale także poczucie troski i bezpieczeństwa.

Zaangażowanie w zbiórkę karmy dla zwierząt jest nie tylko wyrazem solidarności, ale także potwierdzeniem waszej gotowości do przekraczania granic i podejmowania wyzwań w celu pomocy innym istotom. Dziękujemy wam za to, że pokazujecie światu, jak małe czyny mogą mieć ogromne znaczenie.

Wraz z końcem roku szkolnego, chcielibyśmy wyrazić nasze najgłębsze podziękowania za nieocenioną pomoc.

Życzymy niezapomnianych wakacji, pełnych radości i odpoczynku. Niech ten czas dostarczy Wam nowych inspiracji i siły do kontynuowania tego wspaniałego ducha solidarności i troski w kolejnym roku szkolnym.

Z najserdeczniejszymi życzeniami

Wolontariusze